درباره سجاد زمانی

0
1201
 سجاد-زمانی

سلام من سجاد زمانی هستم. سالهاست علوم مدیریتی و تعالی سازمانی را تجربه كرده ام . سپس به تحصيل تعالی فردی پرداختم و در حوزه های تحلیل رفتار متقابل، NLP .  و مكتب یونگ به فعاليت پرداختم. سمینارها و دوره های موفقیت متعددی داشتيم ولی در هيچكدام آنها وعده معجزه نداده ام.

خيلي موافق اين نيستم كه در كلاسها از اينكه چگونه در سه روز پولدار شويد و در يك هفته انسان موفقی شويد حرف بزنم، چون از انگیزش بدون آموزش میترسم و ممکن است انسان ها را به حرکت تندتر در مسیر نادرست تشویق کند. ياد گرفتم نميشود مطلق حرف زد و براي همه فقط يك نسخه ثابت پيچيد، چون هر كس نقشه ذهني خودش را دارد و هنر من مربی است كه بايد طبق آن نقشه ذهني راهكار بدهم.

موفقیت بايد در ذهن ما اتفاق بيفتد و از درون بخواهيم. من دانشجويان را با تضاد های ذهنی آشنا ميكنم و اينكه آيا تعريف ما از موفقیت درست است؟ ما در ان ال پی یاد ميگيريم كه يكي از خصوصيات مغز، مقاومت در برابر تغییر و حفظ حالت موجود است. پس با تكنيك هایی كه انجام مي دهيم اين رفتار را در لايه خودآگاه بررسي ميكنيم.

در كلاس های ان ال پی روی شكست ها و باورهای محدود متمركز ميشويم تا ببينيم ثمره و تجربه آن چه چيزی بوده است. وقتی من تصمیم میگیرم که به شکست های قبلی فکر نکنم بیشتر از گذشته درگیر آن میشوم. ما یک مشکل را تا زمانی که نپذیریم که هست، حل نمیشود. پس باید شکست را پذیرفت و به مسیر برگشت.

سمینارهای مهندسی ذهن و تغییرات فردي و كارگاه های مهندسی ذهن در تهران و شهرهای ديگر و همينطور همكاری با سازمانهایی نظير سازمان ملی جوانان، دانشگاه علمی کاربردی،آموزش و پرورش، شهرداری ها و فرهنگسراها، حاصل اين چند سال فعاليت من است. شاد و پيروز باشيد.

 

 مدرس تحول فردی و سازمانی

مشاور فروش و تحلیل رفتار مشتری

برگزار کننده سمینارها و دوره های تحول فردی در سراسر کشور

 دارای مدرک مستری NLP  و هیپنوتیزم اریکسونی

مدرس دوره های تحلیل رفتار متقابل

 مدرس شخصیت شناسی MBTI

 مدرس دوره های تحول فردی در شرکت های چینی بهداشتی مروارید، شرکت تولیدی تهران، شرکت پارین، بیمه پاسارگاد و…

برگزار کننده سمینارهای مختلف در ارگانهای مختلف ( شهرداری تهران، دانشگاه علمی کاربردی، سازمان ملی جوانان، شهرداری کرج، فرهنگسرای آرارات، آموزش و پرورش استان البرز).

کارشناس موفقیت فردی و روانشناسی در شبکه سه سیما