دانلود کارگاه اعتماد به نفس و رفع خجالت با متد NLP

2
895
آموزش ان ال پی

دانلود کارگاه اعتماد به نفس و رفع خجالت با متد NLP

کارگاه رفع خجالت و کمرویی با متد ان ال پی NLP در روزهای 9 و 10 شهریور ماه برگزار گردید. در این کارگاه پس از تست درونگرایی و برونگرایی، با استفاده از تکنیک های عملی به بررسی رفتار کمرویی و عدم اعتماد به نفس در ارتباطات پرداختیم.

خواندن اين مقاله توصیه می شود: افزايش اعتماد به نفس

“اگر در ارتباطات بارها یک نتیجه یکسان میگیرید، روش خود را عوض کنید.”

در این کارگاه چه مطالبی ارائه شد؟

nlp انجام تست میزان درونگرایی و برونگرایی از شرکت کنندگان (تست با متد یونگ )

nlp بررسی باورهای غلط در مورد درونگرایی (فرد درون گرا، خجالتی یا افسرده نیست)

nlp 4 رازی که برونگراها نمی خواهند شما بدانید

nlp ارائه تکنیک عملی و سناریو برای داشتن رفتار قاطعانه

nlp  انجام سه تکنیک کاربردی ان ال پی NLP جهت ساخت تصویر ایده آل از خود و افزایش بازدهی در مکان هایی که اعتماد به نفس کاهش میابد.

nlp انجام تکنیک های فوق العاده NLP برای آماده شدن و ورود به جمع جدید و کاهش اضطراب

 سجاد زمانی

nlp چرا خجالت میکشیم؟

همچنین شرکت کنندگان با انجام تمرین های ذهنی NLP به علت مقاومت ناخودآگاه در ارتباطات و بروز خجالت پی بردند و با رفع این موانع ذهنی توانستند خود را برای شرایط جدید آماده کنند. NLP باور دارد هریک از رفتار های منفی ما مانند خجالت، اضطراب، خشم، افسردگی، تنبلی و… دارای نیت سازنده و مفید هستند که ما باید به آنها پی ببریم. مثلا با تمرین های ان ال پی میبینیم که نیت سازنده ترس از ارتفاع، حفظ جان ما در برابر آسیب و سقوط است و به همین ترتیب تمامی رفتارهای منفی ما دارای نیت مفید هستند.

.

درونگرا رفع خجالت

nlp چه بخش هایی درون ذهن ما وجود دارد؟

حتما برای شما بارها اتفاق افتاده که برای انجام کاری دو دل هستید و یک کشمکش ذهنی رخ میدهد. در این مواقع همیشه یک جنبه از ذهن شما موافق تصمیم و یک بخش مخالف است. در این مواقع چه کاری باید انجام داد؟ آیا منشا صداهای مخالف را میدانید؟ آیا میتوان این صداها را کنترل کرد؟

یکی از مباحث ارائه شده در این کارگاه ، شناخت بخش ها و دیالوگهای ذهنی بود که هر یک دارای رفتاری خاص هستند و برای اینکه بتوانیم تصمیم قاطعی بگیریم، باید این بخش ها را شناسایی کرده و با آنها به گفتگو بپردازیم تا از دیالوگهای ذهنی منفی رهایی پیدا کنیم.

 کارگاه خجالت و کمرویی

چگونه فیلم کارگاه را تهیه کنم؟

به دو طریق میتوانید فیلم را تهیه نمایید. روش اول کلیک کردن بر روی دکمه پرداخت و دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت وجه. روش دوم پرداخت کارت به کارت و اعلام به شماره مندرج در زیر.

مشخصات محصول: کارگاه رفع خجالت و افزایش اعتماد به نفس

مدت زمان ویدئو: 3 ساعت 30 دقیقه

حجم فایل:  MB  600

مبلغ سرمایه گذاری: 75000 تومان    39 هزار تومان

مدرس کارگاه: سجاد زمانی    مشاهده رزومه

 سجاد زمانی

 

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین را ندارند، میتوانند هزینه را به شماره کارت زیر واریز و مشخصات خرید را به شماره 09392096002  اعلام نمایند.

شماره کارت: 6037691626219612   بانک صادرات- بنام سجاد زمانی

بانک صادرات

nlp قضیه فروختن جوراب چیه؟

همیشه در انتهای کارگاه های رفع خجالت و کمرویی یک شوخی و کار عملی با دوستان شرکت کننده انجام میدهیم و برای اینکه ثابت کنیم چقدر تکنیک ها میتوانند کار ساز باشند، از برخی از افراد میخواهیم در محوطه جلوی دفتر جوراب یا شی دیگر را به مردم معرفی کنند و همانند یک فروشنده به برقراری ارتباط با دیگران بپردازند.

فارغ از جنبه طنز ماجرا و شوخی همکلاسی ها، افراد به یک خود باوری میرسند و سعی میکنند رفتار جدیدی انجام دهند تا نتیجه جدید بگیرند و پس از انجام این تمرین میبینند که ارتباط با دیگران آنقدرها هم که فکر می کردند وحشتناک نیست. این هم از تمرین های ما…

 

جوراب

nlp یک کارگاه با متدهایی متفاوت

در اینجا قصد ندارم روش های دیگر را نقد کنم اما باتوجه به نظر شرکت کنندگانی که در کارگاه های مشابه شرکت کرده بودند، تکنیک های ان ال پی را عملی تر و ماندگارتر میدانند و در انتهای کارگاه با رضایت شرکت کنندگان روبرو شدیم.

ما به کمک تکنیک های NLP مسیرهای عصبی جدید میسازیم و فرد خود را با آن رفتار جدید همگام میکند. سپس با ناخودآگاه و بخش های درونی به مذاکره میپردازیم و اگر مخالفتی در بروز رفتار جدید نباشد، آنرا در ذهن فرد تثبیت میکنیم. این راز ماندگاری تکنیک های ان ال پی است که فرد میتواند یک “خود” جدید بسازد و باورهای محدود گذشته را کنار بگذارد.

 

nlp چرا این کارگاه برای من مفید است؟

برای دوستانی که نتوانسته اند در کارگاه فوق شرکت کنند و آشنایی کمی با متد های NLP دارند، یادآور میشویم که تکنیک های ارائه شده در این کارگاه بر اساس علم NLP بوده و ما بوسیله این تکنیک ها قصد داریم تصویر ذهنی افراد نسبت به خود را تغییر دهیم و رفتار جدید را جایگزین کنیم.

 درونگرا

افرادی که در این کارگاه شرکت داشتند، از کاربردی بودن تکنیک ها برای ارائه رفتاری قاطعانه و افزایش اعتماد به نفس، احساس رضایت داشتند و توانستند با خلق شرایط ایده آل در ذهن خود و تثبیت آن بوسیله ناخودآگاه، خود جدید را بسازند. آنها رویكردی جديد را پیش گرفته و با ایجاد رفتار جدید، احساس خوبی نسبت به خود پیدا كردند.

این کارگاه برای افرادی ضروری است که:

افرادی که میخواهند روند زندگی خود را عوض کنند و در هر جمعی ابراز وجود کنند.

افرادی كه دستیابی به اعتماد به نفس را پروسه ای طولاني و غیر ممكن می دانند.

افرادی که میخواهند تصویری بهتر از خود بسازند و در ارتباطات با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوند.

افرادی که دیگران برچسب منزوی یا افسرده را به آنها زده اند و نمیتوانند قاطعانه رفتار کنند.

افرادی که گذشته دست از سر آنها بر نمیدارد و فکر میکنند نمیتوانند گذشته را فراموش کنند.

.

سجاد زمانی

گارانتی بازگشت وجه

این کارگاه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت میباشد و من بصورت 100 درصد آنرا تضمین میکنم. اگر محصول فوق خریداری گردید و از آن رضایتی نداشتید میتوانید با شماره 09392096002 تماس گرفته و با اعلام شماره کارت، هزینه واریزی را دریافت نمایید.

” پرداخت میکنم “

خرید nlp

 

2 نظرات

  1. آیا من میتوانم در مشاوره هام از این تکنیک ها استفاده کنم؟
    کدوم تکنیک ان ال پی در این کارگاه گفته شد؟
    ممون میشم بگید

    • اگر مشاور هستید میتوانید از متدهای ان ال پی بعنوان مکمل استفاده کنید. تکنیک های خلق رفتار جدید در اینده، اعتماد به نفس و گفتگوی بین بخش ها از تکنیک هایی بودند که در کارگاه ارئه شد.

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here