تجربه موفق کاهش وزن با NLP

0
1086

 انتخاب کن که وزن را کم کنی

در کلاس های لاغری و کاهش وزن با NLP  بر روی انتخاب ها متمرکز می شویم. جمله ای از ویلیام گلاسر را در کتاب نظریه انتخاب دیدم که نوشته بود: “من نخواستم وزن کم کنم و از این کار لذت ببرم، از این به بعد انتخاب میکنیم وزن کم کنم.”  در ان ال پی نیز با توجه به اینکه چه چیزی میخواهیم، میتوانیم به اهداف خود برسیم.

این مقاله را هم بخوانید: لاغری با ان ال پی

nlp تیک ما همان چیزی هستیم که می خوریم

 

باید بر روی باورهای خود متمرکز شویم. اگر باور دارید که میتوانید، لاغر خواهید شد و اگر مجبور باشید تمامی اعتقاداتی را که گمان می کنید درباره خودتان و دنیای اطراف درست است، این اعتقادات به قانون شخصی شما تبدیل خواهد شد. ابتدا باید ریشه باور را شناخت.
مثلا برخی افراد میگویند غذای خاصی ر اباید حتما بخوریم زیرا مقوی است و از کودکی چنین القا شده است که این نوع غذا بی خطر است. خب پس با شناخت این باورهای غلط میتوان به نتیجه ای عالی رسید.
بسیار دیده ام افرادی را که میگویند میخواهم از شر چاقی خلاص شوم و دیگر اضافه وزن نداشته باشم اما نمیتوانم. آنها لیستی از انواع رژیم ها را میگویند که در سالها با صرف هزینه و زمان زیاد، انرژی شان را تلف کرده و چاقی نیز باز گشته است. ما در NLP به دنبال فراهم کردن شرایط جدید هستیم.

 

در ویدئوی زیر به تکنیک ضربه درمانی بر روی یکی از شرکت کنندگان پرداختیم و سایرین نیز از تجارب موفق خود می گویند.

 

 

 

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here