همايش شناخت تيپ شخصيتي با متد MBTI

2
524
همایش شناخت تیپ شخصیتی با متد MBTI  ( براي اولين بار در كرج )
چه شغلي براي من مناسب است؟
چرا احساس میکنیم که با بعضی ها تا این اندازه خصوصیات مشترک داریم و بعضی دیگر انگار از سیاره ی دیگر آمده اند؟ وقتی سایر تیپ های شخصیتی را بشناسیم، احترام و حمایت بیشتری برای آنها قائل میشویم و علایق آنها را میشناسیم.
وقتی بحای داوری و انتقاد، آنچه را که هستند می پذیریم، به آنها امکان میدهیم که آنچه را که هستند باقی بمانند. نکته مثبت MBTI این است که نقاط قوت و ضعف افراد را در شرایط مختلف مشخص میکند و به آنها در تلاش برای تغییر و بهبود آنها کمک مینماید.
– همچنین به هریک از تیپها پرداخته و نکات زیر را بررسی میکنیم:
– صفات کلیدی هر تیپ
– ویژگیهای شخصیتی افراد
– نقاط ضعف شخصیتی
– روابط با دیگران
– رفتار هر تیپ در محل کار
– نقاط قوت کاری
– مشاغل مناسب
– اوقات فراغت
جهت مشاهده نت برگ و رزرو كليك كنيد
“سعی نکن چیزی که نیستی باشی، از توانمندی هایت لذت ببر”

2 نظرات

 1. باسلام من عاشق کسب کار بدنی بودم وقکرمیکردم هرچه بیشترکارکنم بیشتر پول در میارم.بعد۲۸سال تازه فهمیدم که مسیر زندگیم رو باید عوض کنم.امانمیدانم چگونه وازکجا…..

  • مجتبي عزيز
   حوزه هاي مختلفي مانند ان ال پي يا MBTI به افراد كمك ميكنند شناخت بهتري از خود داشته باشند. اگر بدنبال شناخت خصوصيات خود و شغل مناسب خود و در نهايت موفقيت هستيد بايد از طريق تست هاي MBTI ابتدا تيپ شخصيتي خود را مشخص و بعد مواردي كه نياز به بهبود دارند را تقويت كنيد.
   ميتوانيد به آزمون هاي MBTI رجوع كنيد. برخي از تيپ ها كار بدني را به كار فكري ترجيح ميدهند برخي ارتباط با ديگران را به درونگرايي ترجيح ميدهند.
   هيچيك از اينها لزوما خوب يا بد نيستند. مهم اين است كه از خصوصيات و توانمدي هاي خود بهترين استفاده را بكنيد.

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here