کتاب زمانی برای تغییر

0
176

کتاب زمانی برای تغییر

کتاب زمانی برای تغییر منتشر شد. پس از سالها تدریس در حوزه موفقیت فردی و ان ال پی تصمیم گرفتم برخی از تکنیک ها و تجربیات خود در زمینه ان ال پی را در قالب یک کتاب به هموطنان تقدیم کنم.

داستان نوشتن این کتاب

وقتی به دلیل شکستگی پای چپ مجبور شدم دو ماه در خانه بمانم، خیلی از کلاسها و همایش ها را به این دلیل از دست دادم. دنبال راهی بودم تا از این مدت خانه نشینی استفاده بهتری کنم. در روزهای اول درد زیادی را تحمل می کردم اما کم کم توانستم مطالعه کنم و تلویزیون تماشا کنم. مدتها بود مسافرت نرفته بودم، با خودم گفتم فرصت خوبی است کمی استراحت کنم.

اما کاری که سالها پیش باید انجام میدام و فرصتی برای آن نداشتم، یعنی نوشتن کتاب را در اولویت کارها قرار دادم. بازهم قید لذت و استراحت را زدم و شروع به نوشتن کردم. نمیدانم این کار درستی هست یا نه؟ اینکه در برهه ای تمام توان خود را برای رسیدن به هدف بگذاری و از تمام لذتها و استراحت ها دست بکشی؟

مدتهاست تمام تلاش خودم را برای رسیدن به اهدافم انجام میدهم و تا حدودی در آن موفق بوده ام. یاد گرفتم اگر فردی بدنبال موفقیت است باید تا مدتی از زمان استراحت و تفریح خود بکاهد تا به هدف برسد. اما بسیاری از مردم لذت، موفقیت، تلاش، کارآفرینی و کسب ثروت را در یک سبد قرار میدهند و در حالی که به همه تفریحات آخر هفته و استراحت می پردازند، توقع دارند جزء انسانهای موفق باشند. اینرا میتوان از دعای اول سال آنها فهمید. دعایی که در آن برای یکدیگر آرزوی سالی پر از خوشبختی، موفقیت، تلاش، ثروت و آرامش می کنند.

آنها فراموش کرده اند که انسانهای موفق بسیاری از علایق و خواسته ها و لذتهای خود را به تعویق انداخته اند به امید روزی که به هدف خود برسند. پس از این مقدمه طولانی خواستم بگم من هم علاقه مندم با این استراتژی زندگی کنم، از اینرو این دو ماه را در خانه به نوشتن کتابی پرداختم که حاصل چندسال تدریس و برگزاری دوره های مختلف است.

از کجا بدانم مطالب این کتاب مفید است؟

دلیل اول: مولف سالهاست مطالب ارائه شده در کتاب را بعنوان مربی ان ال پی و رشد فردی بصورت آکادمیک در سراسر کشور آموزش می دهد و کتاب فوق چکیده مشاوره ها و دوره های مختلف است و همچنین از منابع معتبر خارجی نیز استفاده شده است.

دلیل دوم: همچنین در همایش ها و دوره های مختلف که با مردم در ارتباط بوده ایم، شاهد تغییرات خوبی در شرکت کنندگان و رضایت آنان بوده ایم و توانسته ایم تجربیات فوق را در این کتاب بگنجانیم.

دلیل سوم: این کتاب فقط مطالب تئوری را ارائه نمی دهد. در هر فصل چندین تمرین وجود دارد که میتوانید با انجام دادن آنها، روند پیشرفت خود را مشاهده کنید.

خوب دقت کنید. چند نفر از ما از سبک زندگی خود راضی هستیم؟ همه ما روزانه فشارهای زیادی را برای ادامه زندگی تحمل می کنیم که اکثر آنها بی مورد هستند. گاهی استرس دیر رسیدن به محل کار یا ترس از اخراج شدن و بحث با یکی از اطرافیان چنان انرژی از ما تلف می کند که تا روزها نمی توان آنرا بازیافت. همچنین دیالوگهای ذهنی منفی نیز تمام انگیزه و توان ما را برای ادامه راه تحت الشعاع قرار می دهد.

راه حل چیست؟

باید متدی ارائه گردد تا بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم. باید مسیری تازه در سبک زندگی پیدا کنیم و از توانمندی های خود بهره ببریم. این مسیر جدید چیزی نیست جزء ” ان ال پی” پس به دنیای تغییر خوش آمدید.

کتاب فوق از 6 فصل زیر تشکیل شده است:

فصل اول: آغاز تغییر

در این فصل مسائلی مربوط به تغییر باور، شناخت پیام های بدن از طریق پیگیری بیماریها، نقش افکار منفی در زندگی، داستان موش پرنده و چگونگی تخلیه احساسات بررس می گردد.

فصل دوم: ان ال پی چیست؟

تاریخچه پیدایش ان ال پی، تکنیک نشانه گذاری بدن، بررسی دام های ادراکی در انسانها، بررسی روند یادگیری ذهن، پاسخ به این سئوال که آیا یادگیری زبان در خواب حقیقت دارد؟ تکنیک تغییر احساسات در لحظه، تکنیک تغییر باور، چرا احساس زشت بودن می کنیم؟ درمان فوبیا، تکنیک سوئیش و…

فصل سوم: هدفگذاری 

هدف را زندگی کنیم، چگونه هدف گذاری کنیم؟ ارزشهای شغلی چیست؟ مدلسازی افراد موفق، بعد از رسیدن به هدف و…

فصل چهارم: ارتباط موثر

شناخت انواع تیپ شخصیتی، مشخصات افراد دیداری، افراد شنیداری، افراد حسی، افراد دیجیتال، تحلیل حرکات چشم.

چگونه یاد بگیریم؟ تکنیک کارت قرمز، روش های تاثیرگذاری بر مخاطب، چگونگی برقراری ارتباط موثر، برخورد با افراد بدبین، همگام سازی، تکنیک مذاکره تلفنی موفق، مقابله با انتقاد و…

فصل پنجم: کنترل ذهن

تکنیک کنترل گفتگوی ذهنی، چگونه صبح زود از خواب بیدار شویم؟ تکنیک صندلی خالی، انواع نقش های ذهنی.

تکنیک افزایش قدرت تجسم، تغییر سرنوشت.

فصل ششم: تحول فردی

چگونه استراتژی فردی را تعیین کنیم؟ تکنیک ساخت برنامه روزانه، تکنیک والت دیزنی در هدفگذاری، بعد از شکست چکار کنیم؟ از اشتباه نترس، چه کسانی دایناسور هستند؟

آیا برنامه ریزی همیشه مفید است؟ راه تشخیص اهداف درست چیست؟

 

مبلغ کتاب دانلودی: 11 هزار تومان

مبلغ کتاب چاپی: 17000 تومان

فرمت: PDF

اکنون کتاب را دانلود کنید:

 

سجاد زمانی

 

این کتاب میتواند هدیه ای ارزشمند و مفید برای کسانی که دوستشان داریم باشد.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

اگر گاهی اوقات حالتان بد می شود و دلیل آنرا نمی دانید.

اگر برای هدفی که انتخاب کرده اید، انگیزه لازم را ندارید.

اگر از عادات نامطلوب مانند پرخوری، اضطراب، ترس از تاریکی و حضور در جمع خسته شده اید.

اگر گفتگوهای ذهنی منفی دارید و نمی توانید آنها را کنترل کنید.

این کتاب را به شما توصیه می کنم تا با استفاده از تمرین های عملی بتوانید تحولی در زندگی ایجاد کنید.

سجاد زمانی

کتاب فوق همانند تمامی محصولات سایت خانه ان ال پی ایران دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. پس با خیال راحت آنرا تهیه کنید. در صورت عدم رضایت از مطالب کتاب میتوانید با شماره 09392096002 تماس و هزینه کتاب را دریافت نمایید. 

خرید nlp

پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال جهت اعتماد خریداران گرامی.

سجاد زمانی زرین پال

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

هفده − 9 =