از كجا شروع كنم؟

1
476

سايت خانه ان ال پي ايران در يك نگاه:

خيلي خوشحال هستيم كه شما را در سايت خانه ان ال پي ايران ميبينيم. اين مجموعه فعاليت خود را از سال 1389 در قالب برگزاري همايش و دوره هاي توانمندسازي فردي و سازماني آغاز كرد. اين بخش جهت راهنمايي شما براي انتخاب درست محصولات و مقالات طراحي شده است.

 

 

nlp تیک بخش مطالب تحليل رفتار متقابل

اگر بدنبال حلقه هاي مفقوده ذهن خود هستيد و بدنبال خودشناسي عميق هستيد “تحليل رفتار متقابل” به شما كمك خواهد كرد. در اين متد به گذاره هاي والدي و پيش نويس هاي زندگي پرداخته شده و به نقش باورها در ميزان خوشبختي و كسب حال خوب بررسي ميشود.

 

آموزش تحليل رفتار متقابل

nlp تیک بخش مطالب ان ال پي

در اين بخش ميتوانيد به يكي از كاملترين مقلات NLP كشور كه از منابع معتبر آكادميك و تجربيات دوره هاي برگزار شده تهيه شده است،‌ دست يابيد. مقالاتي كه به كمك انها ميتوانيد رفتارهاي مخرب گذشته را حذف و رفتار سازنده جايگزين كنيد.

nlp تیک برنامه ريزي يك ذهن توانمند

nlp تیک استعداد و توانايي هاي خود را بشناسيد.

nlp تیک با شناخت كانال ادراكي اطرافيان، ارتباطي عالي را تجربه كنيد.

nlp تیک توانايي انجام كارهايي را كه پيش از اين قادر به انجام آن نبوديد.

nlp تیک دستيابي به اهداف شخصي

nlp تیک شناخت ريشه ترس ها و عادات غلط

مشاهده سرفصل هاي دوره ان ال پي:

دوره مقدماتي

دوره پركتيشنر

دوره مستري

نظرات شرکت کنندگان در دوره های خانه NLP ایران

nlp تیک بخش شخصيت شناسي با متد MBTI

روش شخصيت شناسي  MBTI  بر اساس مكتب يونگ بوده و در آن 16 تيپ شخصيتي بررسي مي گردد. بسياري از شركت ها و موسسات بزرگ تجاري از آن براي سنجش رفتار كارمندان و تست هاي بدو استخدام استفاده مي كنند.همچنين از اين متد ميتوان براي ازدواجي موفق و داشتن رابطه اي عالي از طريق شناخت تيپ هاي شخصيتي اقدام نموند.

nlp تیک بخش دانلودها

ارائه تكنيك هاي مختلف در قالب فايل هاي صوتي و تصويري. محتواي اين بخش از كارگاه ها و سمينار هاي استاد سجاد زماني تهيه شده است و بخش هايي از آن در اختيار كاربران قرار مي گيرد.

 

nlp تیک بخش از من بپرس

در اين بخش كاربران سايت سئوالات و دغدغه هاي خود را بصورت متن وارد مي كنند و به آنها پاسخ داده ميشود. ميتوانيد سئوالات خود را در قالب متن در بخش از من بپرس وارد كنيد. همچنين ميتوانيد در مورد سئوالات ساير كاربران نظر دهيد.

 

1 نظر

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here