فیلم کارگاه رهاسازی احساسات با EFT

0
807
ای اف تی

کارگاه رهایی ذهن با متد EFT

هفتمین کارگاه رهاسازی احساسات و کنترل ذهن با متد ای اف تی EFT در خانه ان ال پی ایران برگزار شد. در سالهای اخیر استفاده از متد ضربه درمانی رواج يافته است و بوسيله آن میتوان احساسات ناخوشايند، دردهاي روان تني مانند میگرن، استرس، درد معده، فوبیا و… را رفع نمود. از طرف ديگر خاطرات ناگوار و تروماها نيز یكی از عوامل تاثیر گذار بر بیماری های روان تنی است.

ای اف تی از دهه 90 میلادی توسط گری کریک به دنیا معرفی شد و تاثیرات خوبی بر درمان بیماری ها داشته است. EFT ترکیبی از طب سوزنی و روانشناسی است که با وراد کردن ضربات ملایم به نقاط عبور انرژی در بدن، به آزادسازی احساسات گیر افتاده می پردازد. انسانها مشکلات و فشارهای روحی را در درونی ترین لایه های ناخودآگاه محبوس می کنند و بجای رسیدگی، آنها را سرکوب می کنند.

چنین انرژی های سرکوب شده در طول زمان تبدیل به انواع بیماری های جسمی و روحی مانند اعتیاد، پرخوری، افسردگی، استرس، میگرن و… میشود. در چنین شرایطی باید از خود بپرسیم که این بیماریها چکونه به وجود آمده اند؟ اما در اکثر اوقات بجای پرداختن به ریشه بیماری ها، به لنواع داروها روی می آوریم و درمان را به تعویق می اندازیم.

کارگاه ای اف تی

در کارگاه برگزار شده به اجرای تکنیک های عملی پرداخته شد و شرکت کنندگان مواردی چون ترس از پرواز، خاطرات ناگوار، وسواس های فکری و… را بررسی کردند. در فیلم 90 دقیقه ای که خواهید دید، در شروع تمرین ابتدا میزان ترس و بیماری شرکت کنندگان شدت سنجی شد و پس از انجام تکنیک های ای اف تی و رویارویی با مشکلات، نتایج بسیار خوبی حاصل گردید.

باید توجه داشت که تمرینات ای اف تی بعنوان یک روش درمانی مکمل در کنار دیگر روش ها می تواند قرار گیرد، لذا در تقلیل بیماریها بسیار مفید عمل می کند. این تکنیک ها در چند دقیقه تاثیرات بسیار خوبی بجا می گذارند طوری که اکثر شرکت کنندگان از نتایج آن شگفت زده می شوند. نمونه ای از نظر شرکت کنندگان را میتوانید در زیر بشنوید.

بطور خلاصه ای اف تی در موارد زیر کاربرد دارد:

سردرد و میگرن

پیشنهاد ویژه ما شرکت در دوره غیر حضوری 

دوره آنلاین موفقیت

کارگاه ضربه درمانی – ای اف تی (EFT)

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here