دوره های بین المللی ان ال پی NLP

2
780

دوره های بین المللی ان ال پی NLP

خانه ان ال پی ایران افتخار دارد بعنوان اولین موسسه تخصصی در حوزه تعالی فردی و سازمانی، با مدیریت سجاد زمانی مدرس بین المللی کوچینگ فردی و روانشناسی عمقی، با سابقه برگزاری سمینارهای روانشناسی در سراسر کشور اعلام میدارد، کلیه دوره های اجرا شده زیر نظر آکادمی NLP بوده و سرفصلهای ارائه شده همزمان با سراسر دنیا در ایران نیز آموزش داده میشوند. مدارک فوق پس از طی دوره مستری اعطا میگردند و قابل ردگیری از سایت مرجع میباشند.

توجه: تمامی مدارک فوق از سوی نمایندگان ارائه مدرک در ایران صادر می گردد. این موسسات در اصطلاح certificate body هستند و برای شرکت کنندگان مجموعه های طرف قرارداد (مانند خانه NLP) مدرک حضور در دوره صادر می کنند. پس از اخذ این مدارک می توانید با مراجعه حضوری به این دفاتر و یا استعلام از سایت آنها، صحت گواهی حضور در دوره را بسنجید.

جهت شرکت در دوره ان ال پی کلیک کنید:

دوره آنلاین موفقیت

دوره غیر حضوری آموزش ان ال پی

2 نظرات

  1. سلام من مشتاقم بدونم مدرک ایتالیا چطوریه و چه شکلیه و چطور قابل ردیابیه و عکسشو بذارید و شما توسط چه کسی و در کجا ان ال پی آموزش دیدین و مربی شدین و بگید که چرا باید ایتالیا و انگلستان برای موسسه شما مدرک صادر کنه،
    اگر این کارها رو بکنید من با پنج نفر از دوستانم به کلاس های شما میایم

    • ببینید تمامی آموزشگاه ها و موسساتی که در ایران در زمینه آموزش فعالیت می کنند با موسساتی قرارداد دارند که به آنها CB می گویند و موسسات اسامی افراد فارغ التحصیل را به آنها ارسال می کنند و مدارک صادر می شود. همچنین با کدی که در مدرک درج میشود میتوانید به سایت مورد نظر رجوع کرده و مشخصات خود را در آن بررسی کنید. خانه ان ال پی نیز با موسساتی از کشور انگلیس، ایتالیا و اتریش قرارداد همکاری دارد و همانند موسسات معتبر کشور در زمینه آموزش به اعطای مدرک می پردازد.

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here