دوره قهرمانان کاهش وزن و لاغری

2
470
دوره لاغری

دوره قهرمانان کاهش وزن و لاغری

دوره یازدهم کاهش وزن با متد ان ال پی NLP در سال 97 در کرج برگزار میشود. همانطور که در فایل های صوتی و مقالات قبل گفتیم، در پشت عادات بد مانند پرخوری، اعتیاد، مصرف سیگار و… پیام هایی نهفته است که توسط ناخودآگاه به این شکل به ما ارسال می شود. همچنین در اغلب کلاسها و کارگاه های آموزشی به باورهای غلطی میرسیم که ذهن شرکت کنندگان را اشغال کرده است. باورهایی چون استعداد چاقی، مشکل زنتیکی و…

ذهن ما بوسیله پیام های والدی و باورهای مختلف برنامه ریزی شده است و تمامی هویت و تصورمان به خود به همین ترتیب شکل گرفته است. حال فردی را در نظر بگیرید که تصوری بد از خود و توانایی های خود دارد، مطمئن باشید در هیچ یک از جوانب زندگی خود به موفقیتی دست نخواهد یافت زیرا ذهن او بصورت غلط برنامه ریزی شده است.

اگر بهانه های زیر را دائما تکرار می کنید، در این دوره شرکت کنید:

من سزاوار لاغر شدن نیستم.

استخوان بندی من درشت است.

ما خانوادگی استعداد چاقی داریم.

من هوا هم میخورم چاق میشم.

چاقی من ژنتیکی است.

رژیم کاهش وزن

چرا روش NLP بیشترین بازده را دارد؟

اگر اصول کلی ان ال پی را مطالعه کرده باشید، حتما به این پیش فرض رسیده اید که ناخودآگاه در پشت رفتارهایی که ارائه میدهد، نیتی خیر و سازنده دارد. یعنی در پس هر رفتاری نیتی وجود دارد که به بقاء و سلامتی ما منجر میشود اما افراد از این اصل مهم بی خبر هستند.

در نتیجه رو به روشهای زود بازده مانند قرص لاغری، دم نوش و داروهای عجیب پناه میبرند و پس از مدتی بازهم به پله اول باز می گردند. آنها عنصر اصلی ذهن و ضمیر ناخودآگاه را نادیده گرفته و عادات بد را نمیتوانند کنار بگذارند.

در این دوره ها ما به جعبه سیاه ذهن شما دست میابیم و به تغییر برنامه ریزی ذهن میپردازیم. اگر شما بدانید چه عادات غلطی دارید و سپس عاداتی سازنده جایگزین آن کنید، به نتایج جدید دست خواهید یافت.

در روش ان ال پی ابتدا عادات غلط غذایی را شناسایی و ثبت می کنیم، سپس باور افراد را نسبت به خود مشخص می کنیم. در مرحله بعد به ساخت تصویر جدید از فرد میسازیم تا بتواند در ذهن خود به دنیای مطلوب خود دستیابیم. این مرحله بسیار مهم میباشد زیرا ما تمام تصاویر ذهنی خود را در دنیای بیرون ملاقات می کنیم.

پس از انجام تمرینات تصویر سازی به نیات خیر ناخودآگاه و مقاومت های آن می پردازیم. اگر فکر کرده اید بدون جلب رضایت بخش های درونی به آرامش و موفقیت میرسید، سخت در اشتباهید. واقعیت این است که در ذهن ما بخش های مختلفی وجود دارند که اگر یک یا چند بخش به مخالفت با تصمیم های ما بپردازند، کامیابی در آن هدف تغریبا محال خواهد بود.

حتما مواقعی برای شاما این مشکل پیش آمده است که در هنگام تصمیم گیری دچار تردید شده اید و یا انگیزه حرکت را ندارید، این همان مقاومت بخش های درونی است که شما را از دستیابی به هدف باز میدارد.

چاره چیست؟

ما در NLP تکنیک هایی ارائه میدهیم تا بتوانید با بخش های ذهنی به گفتگو بپردازید و از بروز مقاومت در کاهش وزن جلوگیری کنید. بدون انجام چنین تمرین هایی هزینه و زمان زیادی را صرف خواهید کرد و کمترین نتیجه را در پی خواهد داشت.

خانه ان ال پی ایران برگزار می کند:

دوره قهرمانان کاهش وزن با بررسی موضوعات زیر برگزار میشود

دلایل پرخوری عصبی چیست؟

چگونه میتوانم اشتهای خودم را کنترل کنم؟

آیا میتوانم ذهنم را طوری برنامه ریزی کنم که از مصرف غذاهای مضر و فست فود اجتناب کنم؟

نقش احساسات گیر افتاده در بروز چاقی چیست؟

چرا بی دلیل چاق میشویم؟

در این دوره با استفاده از جدید ترین روش های کاهش وزن ماندگار در دنیا خواهید آموخت چگونه ذهن خود را برنامه ریزی کنید تا نسبت به غذاهای پر کالری شرطی شود و از آنها منزجر شوید. ما به شما روشهایی را آموزش خواهیم داد تا کنترل ذهن و رفتار خود را بدست بگیرید و به نتایج عالی برسید.

لاغری با nlp

جهت رزرو دوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09392096002 تماس حاصل فرمایید.

2 نظرات

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here