دانلود سمینار کاهش وزن و لاغری با NLP

2
735

دانلود سمینار کاهش وزن و لاغری با NLP

در دوره های لاغری و کاهش وزن با متد ان ال پی NLP ابتدا شرکت کنندگان را با نقش ناخودآگاه در بروز چاقی و انواع پرخوری و روشهای غلط غذا خوردن آشنا می کنیم. سپس به برنامه ریزی ذهن افراد باتوجه به متابولیسم و عوامل فیزیکی می پردازیم. باتوجه با پیش فرض ان ال پی هر یک از عادات غلط ما که توسط ناخودآگاه برنامه ریزی میشود، دارای نیتی خیر و سازنده است.

این مقاله را هم بخوانید: لاغری با ان ال پی

در این دوره های به این نیات می پردازیم و ذهن دانشجویان را مجددا برای شکل گیری عادت جدید برنامه ریزی می کنیم. واقعیت اینست که هر یک از ما مسیر های عصبی در ذهن خود بوجود آورده ایم که آنرا رفتار یا عادت می نامیم. تکنیک های NLP نیز این مسیرهای عصبی را شناسایی کرده و مسیر عصبی جدید را شکل میدهد.

برای روشن شدن این نکته اجازه بدهید مثالی عرض کنم. فرض کنید شما برای رسیدن به محل کار خود، هر روز از مسیر تکراری و مشخصی استفاده میکنید. در این حالت مسیرهای عصبی شکل گرفته در ذهن، شما را بصورت ناخودآگاه هدایت خواهد کرد و بصورت عادت هر روز این کار را انجام میدهید. پس از مدتی شخصی به شما می گوید که این مسیر الزاما درست نبوده و از شما انرژی و زمان زیادی تلف می کند.

در این حالت واکنش شما چه خواهد بود؟

آیا از مسیر قبلی بنا به عادت همیشگی استفاده خواهید کرد یا مسیر جدید را انتحان می کنید؟ در معقوله تحولات فردی نیز همین اتفاق می افتد و افراد را با برنامه ریزی های ذهنی خود آشنا می کنیم و سعی میکنیم مسیری جدید در ذهن پدید بیاوریم تا رفاتر دلخواه ساخته شود.

بسیاری از افراد بدلیل ناشناخته بودن مسیر و ترس از شکست تمایل ندارند در مورد عادات ناصحیح خود تجدید نظر کنند اما کسی بهترین نتیجه را می گیرد که سعی کند عادات جدید در خود پدید آورد.

” انجام کارهای جدید مساویست با نتایج جدید “

در ویدئوی زیر قسمتی از کارگاه کاهش وزن و لاغری با متد ان ال پی NLP و انواع پرخوری و عادات غذایی ارائه شده است. دلایل چاقی و برنامه ریزی غلط ذهن و نقش ناخودآگاه نیز بررسی گردیده است. شما را به دیدن این ویدئو دعوت میکنم.

کانال تلگرام ان ال پی

2 نظرات

  1. سلام با تشکر از سایت و تلگرام مفیدتون.ممنون میشم همه ویدئو های اموزش و سمینارهای NLPرا به ایمیل من هم بفرستید.سپاسگزارم

    • مهناز عزیز باسلام
      فایل های آموزش ان ال پی بصورت هفتگی توسط خبرنامه و همینطور از طریق کانال تلگرام ارسال می گردد.
      همچنین در بخش دانلودها نیز میتوانید به این فایل ها دسترسی داشته باشید.

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here