2 تکنیک NLP برای افزایش انگیزه و عملکرد روزانه

0
1141
افزایش انگیزه با ان ال پی

تکنیک ان ال پی جهت افزایش انگیزه و عملکرد روزانه

در این فایل صوتی زیر به بررسی راههای افزایش انگیزه و عملکرد روزانه با متد NLP خواهیم پرداخت و از طریق برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه و تصویر سازی به موفقیت دست یابیم. بسیاری از ما برای اینکه در ابتدای روز به فعالیت های کاری خود بپردازیم، انرژی زیادی را صرف می کنیم. در مقالات گذشته به بررسی ضمیر ناخودآگاه پرداختیم و آنرا به فیلی قدرتمند تشبیه کردیم که توانایی بالایی دارد اما نمی تواند به تنهایی فکر کند.
از اینرو نیاز به یک فیلبان باهوش دارد که بتواند قدرت آنرا هدایت کند. در واقع 93% درصد از فعالیت های روزانه ما توسط ناخودآگاه کنترل می شود پس باید بتوانیم با 7% خودآگاه آنرا هدایت کنیم. یکی از تکنیک های موفق کنترل ذهن استفاده از قدرت تجسم و تصویرسازی است که در ان ال پی به آن خواهیم پرداخت.
چگونه انگیزه خود را افزایش دهیم؟
تحقیقات ثابت کرده است که همه انسانها تصاویر ذهنی ساخته شده در مغز خود را در دنیای واقعی ملاقات می کنند. از اینرو هنگام تصویرسازی بسیار دقت کنید که چه فرمانی را به فیل قدرتمند ذهن می سپارید. در این فایل صوتی تلاش شده است تا تمرینات ساده اما کاربردی ان ال پی را ارائه کنیم تا بتوانید با انجام آن به مدت 3 هفته مسیرهای جدید و عادات جدید خلق کنید و به نتایج مفیدی دست یابید. در سایت TED نیز میتوانید مقالات مفیدی را مشاهده کنید.
در روش دیگر پیشنهاد می شود خود را در حال انجام کار مورد نظر ببینیم. در این حالت ناخودآگاه که توانایی تشخیص واقعیت از تجسم را ندارد، به آن کار واکنش نشان می دهد و مسیرهای جدید عصبی ساخته می شود. در این تکنیک NLP به دو نوع خود احساس و دگر احساس میتوان خود را در حال انجام فعالیت تجسم کرد. در حالت خود احساس فرد خود را در صحنه نمایش می بیند و از طریق 5 حس خود با آن ارتباط برقرار می کند.
در ادامه توجه شما را به فایل صوتی افزایش انگیزه جلب می کنیم.

 

کانال تلگرام ان ال پی

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here