ای اف تی EFT چیست؟

5
2457
eft

ای اف تی EFT چیست؟

ای اف تی (Emotional Freedom Technique) یا ضربه تراپی و رها سازی احساسات، روشی است برای بازنمایی احساسات سرکوب شده و پرداختن به آنها. این روش درمانی، تا حدودی به طب سوزنی شبیه است، با این تفاوت که در EFT از ضربه دست جهت آزادسازی مسیرهای عصبی موجود در بدن استفاده میشود.

ترکیب ضربات انگشتان به نقاط معینی از بدن و گفتن عبارات تاکیدی جهت آزادسازی احساسات، از نکات اصلی این تکنیک به شمار میرود. در ویدئوی زیر، نظر افراد مختلف درباره مشکلات جسمی و روحی بیان میشود و از تجربیات درمانی خود می گویند.

پیشنهاد ویژه ما شرکت در دوره غیر حضوری 

دوره آنلاین موفقیت

کارگاه ضربه درمانی – ای اف تی (EFT)

5 نظرات

  1. دنبال جملات تاکیدی میگردم برای سردی بیش از حد شوهرم . برای بی تفاوت بودنش برای بیماری که دچار شدم نداشتن اعتماد به نفس که شوهرم اصلن قبولم نداره

  2. سلام شما فیلم کتاب میگذارید من در تهران زندگی میکنم و افسردگی مزمن همراه با خشم پرخاشگری نداشتن اعتماد بنفس و و هر کی از نزدیکانم فوت کرده گریه نکردم داخل خودم ریختم ترا خدا نجاتم بدهید من بیماری صرع تونیک کلونیک دارم صرع بزرگ کوچک ولی روحم ازاد کنید که زندگی کنم دکتری اینجا اهمیتی به بیمارشون نمیدن فقط پول مهم من 8 سال پیش یک مشاور میروم ولی فرقی نکردم بدتر شدم من از طریق ریلکسشن و مدیتیشن زود به بهبودی میرسم از این کومای روحی خسته شدم نجاتم بدهید این ایمیلم با من تماس بگیرید کمکم کنید که بتونم زندگی کنم .

    • باسلام
      مورد صرع را ابتدا بايد از درمان دارويي استفاده كنيد و سپس جهت مشاوره تكنيك هاي ان ال پي و EFT با شماره 09392096002 تماس حاصل فرماييد.

نظر بدهید

Please enter your comment!
Please enter your name here